شرکت آب دژ ایرانیان
تلفن: 47239 (21) 98+
فکس: 44448413 (21) 98+
[email protected]
تهران، جنت آباد، بالاتر از اتوبان همت , بلوار بعثت , پلاک 6
اطلاعات بیشتر

طراحی

مشاوره و طراحی و تعریف نیازهای اولیه پروژه
چیدمان و نوع طراحی به کار رفته در محیط، تاثیر بسزایی در میزان عملکرد افراد در آن محیط دارد. وجود یک طرح شاد و استاندارد می تواند بر روحیه افراد تاثیر گذار باشد و در نهایت میزان راندمان کاری آنها را نیز بالا ببرد و این مساله امروزه از دید مدیران مراکز اداری و تجاری پنهان نبوده و شاهد هستیم که هر روز بر تعداد متقاضیان برای اجرای طراحی دکوراسیون داخلی افزوده می شود. شرکت آبدژ ایرانیان در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی محیط های مسکونی و تجاری و اداری، تغییر و بازسازی در طراحی نمای خارجی ساختمان و فضای سبز فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از انواع متریال های مختلف همچون کاغذ دیواری، پارکت و دیوار پوش و استفاده از انواع و اقسام سنگ های آنتیک  و حتی با تلفیقی از موارد فوق  در یک پروزه سعی خواهد نمود تا طرحی کاملا شیک و مدرن و استاندارد را خلق نماید. 

تامین مصالح

تامین کلیه مصالح و لوازم مورد نیاز پروژه
نظر به نيازهاي متفاوت مشتريان فعال در زمينه پروژه هاي بزرگ ساختماني و تجربه و ديد جامع این شرکت نسبت به درك اين نيازها ، براي تأمين مصالح و لوازم ساختماني اين پروژه ها راهكاري ويژه به شرح زير در اختيار مشتريان گرامي قرار مي دهد:
- انعطاف پذیري بالا نسبت به قيمت مطلوب مشتري
- تأمين و تحويل كالاهاي مورد سفارش در كمترين زمان
ارائه صورتحساب هاي دوره اي و مدون و شفاف سازي كليه خدمات حسابداري
- تعيين رابط و يا رابطين متخصص هر پروژه ( به صورت مقيم در پروژه و غير مقيم ) براي سهولت پيگيري امور از سوي مشتريان
- مشاوره ، راهنمايي و همكاري در تهيه كليه كالاها و خدمات مورد نياز واحد تداركات پروژه 

اجرا

نظارت بر اجرا و همراهی تا پایان پروژه
شرکت آبدژ ایرانیان با هدف ارتقاء سطح اجرا براساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود.این شرکت با استفاده از متخصصین مجرب در زمینه اجرای ساختمان و در اختیار داشتن تجهیزات و ابزارآلات موردنیاز و مصالح متنوع و به روز آماده اجرای طرح های ساختمانی در کلیه سطوح همچون مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، تفریحی، اقامتی، درمانی ، بازسازی و تغییرکاربری و ... میباشد.گفتنی است که شرکت آب دژ ایرانیان دارنده رتبه پیمانکاری و تاسیسات و نیز گواهی صلاحیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد.

درباره شرکت آبدژ ایرانیان

اهداف شرکت

شرکت آب دژ ایرانیان  با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجراء بر اساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود.

چشم انداز شرکت

گستره فعالیت های شرکت

راه کارهای نوین شرکت

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد
More

ارتباط با ما